هشدار یک تحلیلگر درباره احتمال اصلاح قیمت بیت کوین

تحلیلگر رمزارز Rekt Capital هشدار داد که بیت کوین (BTC) ممکن است به سمت اصلاح قیمت قابل توجهی پیش رود. این تحل

توسط مدیر سایت در 10 تیر 1403

تحلیلگر رمزارز Rekt Capital هشدار داد که بیت کوین (BTC) ممکن است به سمت اصلاح قیمت قابل توجهی پیش رود. این تحلیلگر که ریزش بیت کوین را قبل از هاوینگ پیش بینی کرده بود، اظهار داشت که قیمت بیت کوین می تواند به طور بالقوه بیش از 8 درصد از ارزش فعلی خود کاهش یابد.

هشدار یک تحلیلگر درباره احتمال اصلاح قیمت بیت کوین (9 تیر 1403)

یکی از تحلیلگران نسبت به اصلاح احتمالی قیمت بیت کوین BTC هشدار داد و گفت بیت کوین ممکن است بر اساس الگوهای تاریخی به حدود 55000 دلار کاهش یابد. سطح فعلی می تواند کف قیمت یا یک پولبک جزئی را مشخص کند.

تحلیلگر رمزارز Rekt Capital هشدار داد که بیت کوین (BTC) ممکن است به سمت اصلاح قیمت قابل توجهی پیش رود. این تحلیلگر که ریزش بیت کوین را قبل از هاوینگ پیش بینی کرده بود، اظهار داشت که قیمت بیت کوین می تواند به طور بالقوه بیش از 8 درصد از ارزش فعلی خود کاهش یابد.

خطر کاهش بیت کوین همچنان ادامه دارد

رکت کپیتال تاکید کرد که اگر بیت‌کوین اصلاحی معادل عمیق‌ترین اصلاح 23.8 درصدی در چرخه فعلی خود را تجربه کند، قیمت آن می‌تواند به حدود 55000 دلار کاهش یابد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

این پیش بینی بر اساس الگوهای تاریخی مشاهده شده در حرکات قیمت بیت کوین در چرخه های مشابه بازار است. این تحلیلگر همچنین اضافه کرد که این سناریو ممکن است لزوما رخ ندهد و گفت که اگرچه احتمال کاهش شدید وجود دارد، اما محتمل ترین نتیجه در این مرحله از چرخه نیست.

Screenshot

وی افزود بیت کوین ممکن است در حال حاضر نیز یک کف محلی را تشکیل داده باشد یا ممکن است عقب نشینی ضعیف تری را تجربه کند. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که عمیق‌ترین اصلاحات در این چرخه بین اواخر آوریل و اوایل ماه مه اتفاق افتاد و از عقب‌نشینی‌های قبلی، از جمله اصلاح قابل توجه در ابتدای سال 2023، پیشی گرفت.

رکت کپیتال در ادامه توضیح داد که حدود نیم سال طول کشید تا اصلاح عمیق اخیر از اصلاح قبلی پیشی بگیرد. بنابراین، این احتمال وجود دارد که یک اصلاح رکوردشکن دیگر به این زودی و فقط یک ماه و نیم پس از آخرین اصلاح اتفاق نیفتد. به گفته وی، انتظار اینکه سطح فعلی کف قیمت باشد یا اینکه بیت کوین عقب نشینی جزئی بیشتری را تجربه کند، واقع بینانه تر است و سرمایه گذاران باید برای این سناریوها آماده باشند.

وضعیت فعلی بیت کوین

در زمان نگارش این مطلب بیت کوین با 0.43 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته در سطح 60958 دلار معامله می شود. قیمت در 7 روز گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافته و باعث نگرانی سرمایه گذاران در مورد احتمال کاهش بیشتر شده است.

علی‌رغم همه این‌ها، تحلیل Rekt Capital این دیدگاه را ارائه می‌دهد که در حالی که اصلاحات قابل توجه بخشی از رفتار بازار بیت‌کوین است، احتمال کاهش شدید دیگر در کوتاه‌مدت کم است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/analyst-warns-of-potential-bitcoin-price-correction

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن